Twoex

Apie mus

Mūsų 10 metų darbo patirtis buhalterijos, finansų veiklos ir verslo srityje daro mus geru partneriu plėtojant Jūsų verslo veiklą. Mums nėra situacijų be išeities. Mes pastoviai augame ir plečiame savo galimybes. Pas mus dirba profesionalų komanda. Mūsų kompanijos tikslas –mūsų klientų sėkmė.

Buhalterinė apskaita
Buhalterinė apskaita
Įmonių steigimas
Įmonių steigimas
Mokesčių konsultacijos
Mokesčių konsultacijos
Buhalterinės apskaitos mokymai
Buhalterinės apskaitos mokymai
Mokesčių planavimas
Mokesčių planavimas
Apleistos buhalterijos tvarkymas
Apleistos buhalterijos tvarkymas

Garantuotai pagerinsime Jūsų verslą

Mūsų įmonė teikia buhalterinės paslaugas. Padedam juridiniams ir fiziniams asmenims sutvarkyti visus finansinius dokumentus, atsižvelgiant į kliento reikalavimus. Buhalterinė apskaita tvarkoma vadovaujantis Verslo apskaitos standartais, Lietuvos Respublikos įstatymais.

Bendrovės darbuotojai kompetentingi ir kvalifikuoti apskaitos specialistai, kurie baigę aukštuosius mokslus apskaitos, finansų srityje.

Visada siekiame suprasti savo klientų poreikius ir iškylančias problemas. Mes pasiruošę pasidalinti savo žiniomis ir patirtimi, bei padėti surasti tinkamiausią sprendimą. Priimame pilną atsakomybę už savo darbą.

Susisiekite su mumis,
nemokamai konsultacijai

Buhalterė patars būtent Jūsų verslui tinkančią apskaitos tvarkymo strategiją, kuri padės optimizuoti kaštus ir sumažins administracinę naštą. Mes tikrai galime pasiūlyti jums aukščiausios kokybės paslaugas už patrauklią kainą.
Pirma konsultacija Jums nieko nekainuos.

Konsultacijos užsakymas